Telefon

792-715-315

Czyszczenie laserowe

Czyszczenie laserowe

Bezdotykowe czyszczenie laserowe jest najskuteczniejszą metodą usuwania brudu, osadów, nagarów, farb, olejów, rdzy. Precyzyjnie usuwa warstwę zewnętrzną materiału nie uszkadzając podłoża.

Tel: 792-715-315

m@il: contact@czystolaserowo.pl

Tak

Telefonicznie lub mailowo

W zależności od obciążenia od kilku godzin do 3 dni roboczych

Światło lasera o potężnej mocy 2000 Watt o szerokim spektrum ustawień, od delikatnych impulsów usuwających kurz i nagar z delikatnych powierzchni, aż po mocne impulsy stosowane do natychmiastowego usuwania rdzy. Dzięki gigantycznej energii fotonów brud zamienia się w gaz i drobny proszek, który łatwo usunąć powietrzem. Nieinwazyjne czyszczenie materiałów gipsowych, betonowych, kamiennych, metalowych oraz wielu innych.

Nasza konkurencyjna cena w stosunku do metod mechanicznych i chemicznych sprawia, że starsze metody oczyszczania stają się nieopłacalne. Brak uciążliwej, żrącej i toksycznej chemii, nieinwazyjność mechaniczna gwarantuje bezpieczeństwo procesu. Skorzystaj z najnowszej technologii w zaciszu Twojej firmy lub domu. W nieuciążliwy sposób wykonamy dla Ciebie usługę szybko i skutecznie. Ceny już od 349zł netto. Przyjeżdżamy na miejsce z własnym, cichym generatorem prądu, w pełni wyposażeni do kompleksowego działania.

Zamówienie

Zamów czyszczenie laserowe

Wypełnij formularz! Skontaktujemy się z Tobą!