Telefon

792-715-315

Cięcie laserowe

Cięcie laserowe

Skuteczne cięcie metali w dużej i małej skali.

Oferujemy wykorzystanie dwóch różnych niesamowitych maszyn do cięcia laserowego.Cięcie w dużej skali za pomocą pistoletu ręcznego lub Micromachining laserowy cienkich arkuszy metali do 1mm z dokładnością do 50um.

Ręczna wycinarka laserowa ze źródłem 2000W – usługa na miejscu u klienta.

Tel: 792-715-315

m@il: contact@czystolaserowo.pl

Tak

Telefonicznie lub mailowo

W zależności od obciążenia od kilku godzin do 3 dni roboczych

Cięcie laserowe od wielu lat jest najpopularniejszą metodą do porcjowania elementów metalowych. Moc naszego lasera jest porównywalna z wielkimi maszynami laserowymi do cięcia blachy. Konstrukcja lasera jednomodowa sprawia, że laser ma znakomitą jakość wiązki a jej rozbieżność w stosunku do odległości jest niewielka. Moc 2000W pozwala wydajnie ciąć praktycznie wszystkie metale i stopy. I to ręcznie! Nasz pistolet do cięcia pozwala na fantazyjne kształty i cięcie w trudno dostępnych miejscach. Grubość 4mm przy cięciu blachy stalowej. Te parametry robią wrażenie!

Zamówienie

Zamów usługę cięcia laserowego z dojazdem na miejsce!

Wypełnij formularz! Skontaktujemy się z Tobą!

Micromachining laserowy, cięcie, grawerowanie oraz znakowanie materiałów na laserze nanosekundowym o sile 14kW/impuls w naszym laboratorium

Mikro cięcie laserowe laserowe było dotąd niedostępną usługą. Proces ten jest możliwy tylko w laboratoryjnych warunkach przy użyciu gazów osłonowych. Naszym ultra precyzyjnym laserem możemy ciąć cienkowarstowe materiały metalowe, ceramiczne, diamenty. Nasz laser bez trudu wytnie maleńkie zębatki, fantazyjne kształty (nawet ze złota)! Cięcie, grawerowanie ubytkowe i znakowanie. Kompleksowa specjalistyczna usługa tylko u nas!

Zamówienie

Zamów usługę obróbki laserowej w skali mikro!

Wypełnij formularz! Skontaktujemy się z Tobą!